Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény a Debreceni Reformátu...

Turn back time kérdése:

Vélemény a Debreceni Református Kolléhium Gimnáziumárol?

Figyelt kérdés
Elsősorban a kérdésem azoknak szól akik oda jártak/járnak és akik nem csak szidni tudják az iskolát. Aki válaszol a kérdésemre az szeretném ha a felvételi eredményéről, a szóbeliről és a kollégiumról beszélne

2016. jan. 24. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha használod a keresőt, sok kérdést találsz, ahol nem csak szidják, hanem érvekkel alátámasztva mondják el miért egy rakat szar.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2016. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a többségnek az a baja hogy eléggé szigorúak a tanárok vagyis az olvasottak alapjan ez jott le az egészből. Abba mi a baj ha szigorúak? Legalább jobbak lesznek a tanulmányi eredményeink.
2016. jan. 30. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Ez a vélemény elég hiteles a Refiről:

Bár én egy kicsit elfogult vagyok vele szemben, de szerintem azt nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy a legerősebb gimnáziumok egyike. Nehéz bekerülni, pedig már ha bent vagy, nagyon sokat kell tanulni, de ez természetesen meghálálja magát. Utána könnyebben bejutsz arra az egyetemre, amire szeretnél. Ezen kívül pedig nagyon jók a tanárok, és bár szigorúak, azért kedvesek is. Jó a társaság, hamar találsz magadnak barátokat, akkor is, ha nem vagy nagyon nyitott. (Én ettől nagyon féltem, mert nem vagyok az a barátkozós fajta, de már a második napon lettek barátaim.) Adnak lehetőséget a lelki feltöltődésre, a sportra, a kikapcsolódásra. Az épület hatalmas és gyönyörű, a szertárak és a szaktantermek fejlettek. Bárhová is akarsz tovább menni, a Refi biztos alapot ad

2016. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

Én az első helyre irtam be a Debreceni református gimit mert sok jót hallottam róla másoktól de mivel itt az emberek többsége szerint nem valami erős (tisztelet a kivételnek) kezdek miatta aggódni

2016. jan. 30. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Azonnal húzd ki a listáról ha jót akarsz!!!!


Ide jár hazudozni ez a pár szerencsétlen, aki még abban a kis elzárt börtönben él. Pont ugyanazt másolta be, mint a másik kérdésnél amit fenn már linkeltem. Nézd csak meg!


legerősebb gimnáziumok egyike - NE HAZUDJ!

Nehéz bekerülni - NE HAZUDJ!

ez természetesen meghálálja magát - NE HAZUDJ!

könnyebben bejutsz arra az egyetemre - NE HAZUDJ!

kedves tanárok - NE HAZUDJ!

adnak lehetőséget a sportra - NE HAZUDJ!

Refi biztos alapot ad - NA NE RÖHÖGTESS! ÉS NE AKARJ MEGTÉVESZTENI SENKIT!


Nem szégyelled magad hogy tönkre akarod tenni egy 13 éves életét???


Nézd meg a HVG középiskolák rangsora legutóbbi különszámát, a refi sehol nem szerepel benne! Ez neked a legerősebb gimnáziumok egyike? NE HAZUDJ! A többi állításod ugyanúgy HAZUGSÁG!

2016. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

No, öcsi, hogy most már "valós érvekkel" alátámasztottad a mondandódat el lehet tolni a biciklit!

A HVG mióta (és kinek?) mérvadó folyóirat? Agyhalottak írják és olvassák. A vitakultúrádat nem minősítem.

Kérdező: tudom, hogy ez a malőr zavaró, csak van egy agybeteg, aki arra tette fel az élete utóbbi két évét, hogy ahol csak lehet, belerúg a Ref. Kollégiumba. Olvasd el az írása stílusát, az érveit és ezek alapján láthatod, hogy egy kis niemand erőlködik csupán...

Azt azért javaslom,hogy - ha teheted - menj el személyesen is szétnézni, mert akkor tudsz igazán jó döntést hozni!

2016. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

"HVG Agyhalottak írják és olvassák."

Ezt milyen tényekre alapozod? Csak ha már valós érvekről fröcsögsz. Ez egy ismert, országos lap, te meg csak egymagadban ugatsz a levegőbe.


"öcsi, niemand"

Hát igen, amikor az észérvek hiányoznak, akkor jöhet a személyeskedés. De én nem anyád vagyok aki szó nélkül tűri hogy baromságokat beszélj minden alap nélkül. Megszoktad, hogy sok seggnyalás után beraktak szobafőnöknek és ott élősködhettél a rémült kiselsősökön és csicskáztathattad őket.

Fáj hogy a való életben visszaszólnak, ugye?


Azért mert bemásolod ezt a hazugságot mindenhova, még nem fog valósággá válni. Ott a fenti link, egy kérdés a millióból, ahol már rengetegen leírták milyen súlyos, alapvető gondokkal küszködik a refi.


Mi lesz ha elmegy és megnézi személyesen? Falakat meg tantermeket fog látni, mint mindenhol máshol.

2016. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Akkor a tisztelt kérdező igényeinek megfelelően próbálom kulturált formába önteni mondandóimat.

Több, mint 80 ponttal jutottam be oda (írásbeli), és 457 ponttal tanultam tovább. De ez utóbbihoz semmi, de semmi köze nincs az iskolának, mert ehhez magamtól kellett otthon, különtanárral, így-úgy tanulnom, hisz a tanárok alapvetően inkompetensek az érettségire való felkészítés terén (tisztelet a kivételnek).

Ha valaki refisként 440-nél több pontot akar, kösse fel a gatyáját.

2016. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy szám refrénje jut eszembe erről az iskoláról (respect annak, aki ismeri)


"Stranger in a Strange Land,

Land of ice and snow,

Trapped inside this prison,

Lost and far from home..."

2016. febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!