Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvi! Ha nem töltöm fel a...

E-felvi! Ha nem töltöm fel a bizonyítványomat (ami már megvan) akkor mindenképpen csak az érettségi eredményeimet fogja számolni?

Figyelt kérdés
A bizonyítványom sajnos nincs most itt ahol vagyok, de az érettségi bizonyítvány igen, és itt vannak benne a %-ok amiket feltöltöttem, ha nem teszem fel a középiskolás bizonyítványomat (benne a jegyekkel) akkor is érvényes a jelentkezésem? köszönöm.

2016. jan. 25. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
(a középiskolás bizonyítványokban az évvégi jegyek vannak, és ezeket nem töltöm fel*)
2016. jan. 25. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem adnak rá pontot, írnak majd, hogy tölsd fel, mivel az érettségi meg nem elég a pontszámításhoz, tehát hiányosság miatt egyáltalán nem lesz pontod. Pontot az érettségire és a jegyekre adnak, nem csak az érettségire.
2016. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Június végén lesz még egy pótló időszak, tehát akkor még felrakhatod.
2016. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de az érettségim ilyen 90% körüli eredmények (pontduplázós számítással) + többletpontok (nyelvvizsga)

én úgy tudtam, hogy középiskolás jegyek nélkül is lehet felvételizni.

töri 92%

angol 93%

92*2, 93*2 + többletpont--> így meglenne az elengedő pontom. Akkor középiskolás eredmények nélkül teljesen eredménytelen?:o

2016. jan. 25. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Három éve, amikor én jelentkeztem nem volt muszáj feltölteni, ha nem a jegyek alapján akartad számítani.
2016. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, mért ne lehetne! A középiskolai bizonyítvány csak a pontok miatt érdekes, ha neked nem kellenek azok a pontok, akkor semmi szükség rá.
2016. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak az érettségit töltöttem fel bár itt a bizonyítványom is de az rosszabb így nincs értelme feltölteni, és elég egyértelműen írja is a felvi hogy nem kötelező és ez esetben csak az érettségi duplázós pontszámítás történik. Szóval elég az.
2016. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem! Tanulmányi pontok számítása nem kötelező, amennyiben biztos benne, hogy az érettségi pont kétszerese kedvezőbb az Ön számára, akkor ezt a táblázatot üresen hagyhatja! Amennyiben a táblázatot kitölti, tanulmányi pont akkor is csak abban az esetben lesz számítható, ha a tanulmányi eredményeit a megfelelő középiskolai bizonyítványok oldalainak beküldésével igazolja!

(Forrás: e-felvi)

2016. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

nekem tanulmányi pontokkal, kedvezőtlenebb eredmények jönnek ki. (20 ponttal kevesebb)

szóval inkább fel se teszem.

2016. jan. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!