Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTEre szeretnék jelentkezn...

Az ELTEre szeretnék jelentkezni. Az érettségi bizonyitványomat még nem tudom csatolni mert csak májusban lesznek meg az eredmények. Ha hitelesítem postai úton és utólag feltoltom a másolatot akkor újra hitelesíteni kell?

Figyelt kérdés
és ha nem hitelesítem most akkor ugy veszik mintha nem is jelentkeztem volna arra a szakra? Február 14ig kell ugye beadni a jelentkezést. Tehát addig hitelesíteni kellene?

2015. febr. 3. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak most kell hitelesíteni.
2015. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek olvasd el részletesen a tájékoztatót, mindent részletesen leírnak, hogy mit hogyan kell.
2015. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hjaj, érettségi előtt állsz, akkor csak megértenéd, mert mindent leír a felvi érthetően. Nem rosszindulatból mondom. Hitelesíteni most február 23-ig kell, viszont a jelentkezést legkésőbb 15-én le kell adni. Utána már csak pótolni kell a hiányzó dolgokat majd július elején.
2015. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!