Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulásban valaki? A...

Tovább tanulásban valaki? A Pázmányon végzett mérnökinformatikusokhoz szólnék.

Figyelt kérdés
Tovább tanulás miatt azon is gondolkozok,hogy a PPKE- ITK mérnökinformatikus szakjára jelentkezzek-e. A kérdésem az lenne,hogy mennyire nehéz, mennyien buknak ki már az első félévben?

2016. jan. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
első évben a gyenge matekosok szoktak kibunki
2016. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kibukni *
2016. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéznek annyira nem nehéz, nekem a légkör nem tetszett, azért hagytam ott.


Plusz én mellette dolgoztam, nagyon nem csíptem, hogy mindig névsor és hasonló hülyeségek voltak, miközben másik egyetemen tanuló ismerőseim, szinte akkor jártak be órákra amikor csak akartak.

2016. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!
2016. jan. 26. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a matek megy akkor nem lesz gondod, bár az elméletet is szépen be kell seggelni. Az tény, hogy az órákról általában 3-4x lehet maximum hiányozni. És a mérnökinfosok kb 70-en kezdenek és 40-50-en maradnak az első év végére.
2016. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!