Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanácsoltok emelt töri...

Mit tanácsoltok emelt töri szóbelire? Kicsit elakadtam a tanulásban.

Figyelt kérdés
Nem most kezdtem el tanulni rá, már áprilisban megtanultam jópár tételt. De míg akkor szép nyugisan, ráérősen foglalkoztam vele, most csak kapkodok, rendesen tanulni alig tudok.. Valaki más is így van ezzel?

2015. máj. 14. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne kapkodj, van még idő.
2015. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én is így vagyok vele. Rengeteg az anyag és alig haladok :/// Te miből készülsz? :) Írásbelid hogy sikerült? :)

2015. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Vettem egy könyvet, amiben ki vannak dolgozva a témakörök + kiegészítem egy kicsit ott ahol hiányos. Nekem igazából nem az a bajom, hogy rengeteg lenne az anyag ( pedig tényleg sok), de van néhány NAGYON nehéz témakör amivel vért kell izzadni mire megtanulom.


Az írásbeli szuper lett, a rövid feladatokban van kb. 2-3 hibám, és az esszé is jó végülis. Remélem nem köt bele a javítótanár. Neked hogy sikerült?

2015. máj. 14. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan az a könyv, és egyetértek tényleg van egy pár témakör amit egyszerűen rohadt nehéz megtanulni. :/

én a magyar demokráciásat vagy egy usa alkotmányos berendezkedését szívesen húznám :D

Háát olyan közepesen sikerült jó az irásbeli első rész kb 70 százalékos a második rész háát attól félek nagyon mert egyik hosszú esszém nagyon rossz lett és már nem tudtam egy másikat választani helyette úgy elment az idő :( 60-65 %ot szeretnék elérni azzal már elégedett lennék. :)


Neked mihez amúgy a töri emelt? :)

2015. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én meg pont a magyar demokráciát, meg az usa alkotmányos fejlődését nem akarom húzni :D. Szeretem ha van valami témában ok-okozati összefüggés, mert a magolás annyira nem megy nekem. Most pl. Hunyadi Mátyás is egy nagy összefüggés. Gyakorlatilag annyit tudsz, hogy a bárókat visszaszorítja, központosít, nyugati tervei vannak, akkor a többit össze lehet rakni. Na jól elkalandoztam :D


A Közszolgálati Egyetemre jelentkezek, oda kell az emelt. Duplázni fogok, a nyelvvizsgám is megvan már :D


És te?

2015. máj. 14. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is Közszolgálati Egyetemre jelentkeztem és én nekem mindent néznek majd, mert jók voltak a jegyeim. :) Engem érdekelnek ezek a mai demokráciás dolgok azért szeretném ezt húzni és amit nagyon nem szeretnék az például egy keresztény egyház kialakulása vagy egy demográfiai változás vagy egy háborús téma :D

És melyik szakra jelentkeztél ha nem titok? :)

Én amúgy nagyon félek hogy nem vesznek fel mert sajnos a matekot nagyon elrontottam de még így is a tanulmányi pontokkal számolnak.

2015. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Első helyen a Rendészettudományi kar migrációs szak, másodikon a KTK közigazgatás-szervező, harmadikon pedig ugyanennek a költségtérítéses verziója ( mondjuk nem szeretnék diákhitelt felvenni, de azért bejelöltem a biztonság kedvéért).


Majdcsak felvesznek téged is :D

2015. máj. 14. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Én első helyen a KTK közigazgatási szervező szakot jelöltem meg. Akkor majdnem csoporttársak lettünk volna :D

Szerinted idén mennyi lesz a ponrhatár? :)

Idén kevesebben jelentkeztek első helyen a KTK-ra, talán kicsivel kevesebb lesz

2015. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem olyan érzésem van, hogy picit magasabb lesz idén a ponthatár, de nem olyan sokkal max 5 ponttal. Egyébként amit én első helyre jelöltem meg az kb. 420 pontos, szóval talán egy 90% körüli emelt törivel jutok be. Valószínűbb a közig. szervező.
2015. máj. 15. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én örülnék ha meglenne legalább egy 390 pontom, mert akkor még lenne esélyem. Amúgy pesti vagy vagy vidéki? Ha vidéki akkor koleszos lennél vagy albérletbe szeretnél menni?

Most építik az új koleszt az egyetem közelében, szerintem nagyon szép lett a főépület is. Nekem csak a környék nem jön be, elég gázos a 8.ker .:D

2015. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!