Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol és milyen feltételekkel...

Hol és milyen feltételekkel tudnék pszichológiai képzést elvégezni? (Budapest)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma, régóta gondolkozom rajta, hogy már csak a magam örömére megcsinálom. Közgazdász végzettségem van, főiskolai.

Ami kicsit akadály lehet: gyermek és munka mellett nappali képzést nem tudok bevállalni. Távoktatás, levelező, egyéb verzió létezik?


Ha konkrét intézményt tudtok ajánlani, esetleg infót arról, hogy a felvételi hogyan zajlik (33 vagyok, rég érettségiztem), minden infomorzsáért hálás lennék!


2016. jan. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
felvi.hu-n tájékozódj
2016. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2016 szeptemberében 4 intézmény indít pszichológia alapszakot levelező munkarendben (távoktatás/ esti nincs), ezek a következők:

Debreceni Egyetem

Károli Gáspár Református Egyetem

Pécsi Tudományegyetem

Szegedi Tudományegyetem

A Károli indít egyedül állami ösztöndíjas képzést is, máshol csak önköltséges van; a tandíjak 250.000 és 300.000 ft/félév között mozognak.

A felvételi menetrendet megtalálod a felvi.hu-n, a határidőkkel és minden lényeges dologgal együtt. Sok sikert! :)

2016. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat!

Akkor marad a Károli, mert a többi város nagyon messze van és munka/kisgyerek mellett nem biztos, hogy be tudnám vállalni az utazást. Áttúrom a honlapjukat.

2016. jan. 26. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:

Hülye kérdés, de a levelező azt jelenti, hogy szombatonként kötelezően végig kell ülni az egész napot bent?

Eddig szinte minden képzésemet úgy végeztem, hogy vizsgákra jártam be, jegyzetet meg koldultam valakitől, vagy küldte a képző intézmény. (Magamtól jobban tudok tanulni, mint az iskolában ülve.)

2016. jan. 26. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Most miért nem tudsz egyszer felnézni a felvi.hu-ra? Ott le van írva, hogy hetente egy hétfői vagy keddi napon van a képzés.
2016. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A felvin nem igazodtam ki.

Mivel 8-9 órát dolgozom és a gyerekért is menni kell, a hétköznapok elég nehézkesek. Azt próbálom felmérni, hogy össze tudom-e egyáltalán egyeztetni őket.

Írtam a Károlinak, várom a visszajelzésüket.

2016. jan. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!