Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény Gazdasági és vidékfej...

Vélemény Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnökről?

Figyelt kérdés
SZIE-n szeretném elvégezni a szakot, és valószínű mennék mesterképzésre is.

2016. jan. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag új szak, szerintem jó. Sok helyen el tudsz vele helyezkedni, akár a közigazgatásban is.
2016. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó döntés lehet. A végzés után, mind gazdasági, agrármérnök, adminisztrációs (viszonylag széles körben el lehet helyezkedni, agrártudományi szakok közül talán egyik leghasznosabb, így az egész területre kiterjed) Illetve a vidékfejlesztés EU tagországok között kötelező program, nem kizárt, hogy még a kereslet is növekedni fog néhány évvel később. Tehát megérheti, emellett állami finanszírozású lehetőségek is elérhetőek, és a másik előnye, hogy alternatív középút az agrármérnöki és a gazdaságtudományi képzési terület között, tehát a jövőben mindkettő területen lesz lehetőséged munkát vállalni a megfelelő szinten.
2016. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző két válasz, tényleg így gondoljátok? :D Elsőéves vagyok és nem tudom mit tegyek..végezzem el vagy ne.
2016. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én komolyan gondoltam.. vagy mit akarnál helyette? 2-es válaszoló voltam
2016. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!