Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Református Gimnázium...

Debreceni Református Gimnázium vélemények? Mit lehet ott tanulni?

Figyelt kérdés
Milyen az iskola?Aki odajár/-t írjon véleményt. Köszi.

2016. jan. 29. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A nyelvoktatás közepes minőségű. Azt mondanám, inkább reál irányban erős, több labora is van tudtommal. A közösség picit szűklátókörű, de amúgy bárki meg tudja találni a saját társaságát.
2016. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2016. jan. 29. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Bár én egy kicsit elfogult vagyok vele szemben, de szerintem azt nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy a legerősebb gimnáziumok egyike. Nehéz bekerülni, pedig már ha bent vagy, nagyon sokat kell tanulni, de ez természetesen meghálálja magát. Utána könnyebben bejutsz arra az egyetemre, amire szeretnél. Ezen kívül pedig nagyon jók a tanárok, és bár szigorúak, azért kedvesek is. Jó a társaság, hamar találsz magadnak barátokat, akkor is, ha nem vagy nagyon nyitott. (Én ettől nagyon féltem, mert nem vagyok az a barátkozós fajta, de már a második napon lettek barátaim.) Adnak lehetőséget a lelki feltöltődésre, a sportra, a kikapcsolódásra. Az épület hatalmas és gyönyörű, a szertárak és a szaktantermek fejlettek. Bárhová is akarsz tovább menni, a Refi biztos alapot ad.
2016. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem unod még hogy mindenhova bemásolod ezt a hazugságot?


Kérdező, iszonyatosan meg fogod bánni ha ezt választod! Csak annak tetszhet a refi aki betegesen bigott vagy valami egyéb súlyos mentális problémával küzd!

2016. jan. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát, a humán szak nagyon gyenge, az emeltes tárgyaknál annyira nem jók a tanárok. A reál-biosz egy fokkal jobb, nem azt mondom, hogy különtanár nélkül 80% fölötti emelt bioszt és emelt kémiát fogsz csinálni, de ez még vállalható. A reál-matekinfó szakon minden azon múlik, hogy melyik tanárt kapod. Mentek már matematikusnak is, de vannak olyan évjáratok is, ahol több bukás is van. (emelt matekon!)


Összességében én úgy gondolom, hogy csak a reál-biosz 'jó', de az se jobb, mint egy TÁG-ban vagy Fazekasban, persze a rendszerről nem írtam, ahhoz nézd meg azt a kérdést, amire ilyen 60-65 válasz van már.

2016. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szertárak és előadók pocsékul felszereltek, átlag 30-40 éves a felszerelés, fölösleges oda menni, korábbi kérdéseknél már elég jól ki lett vesézve a téma.
2016. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Véletlenül láttam meg ezt a kérdést, és mivel Refis vagyok, gondoltam, megnézem, másoknak mi a véleménye. Az utolsó hozzászóláshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy idén volt egy hír, miszerint a ritkán használt fizika szertárban csőtörés volt. Ez azt hiszem, mindent elárul a fizika oktatásról:) Legalább egy éve egy lélek sem járt a szertárban! A matek tényleg attól függ, ki tartja, a magyar és történelem (nem)oktatás borzasztó, függetlenül attól, hogy ki tartja. NYEK-en a 0. év kidobott idő, a nyelvvizsga közelébe sem lehet érni év végére. Én nagyon megbántam, hogy itt maradtam, de az osztályközösség egészen jó. De nem minden osztály ennyire jó. Összességében a most gimit választó öcsémnek egyáltalán nem ajánlottam a Refit, még a Csoki is jobb!
2018. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!