Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a Károli Gáspár...

Mit gondoltok a Károli Gáspár egyetemről?

Figyelt kérdés
A szabad bölcsészre szeretnék menni, aki ott tanul mi a véleményem? válaszokat előre köszi :)

2016. febr. 1. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Ezen a szakon az ELTE-t javaslom. Szabad bölcsészetből akkor élsz meg, ha tudós leszel. Ez PhD-t és utána egyetemi karriert jelent.

A Károli nem élvonalbeli kutatóegyetem, ezt a szakot pedig nem érdemes jó közepes színvonalon teljesíteni.


Persze, ha nem ebből akarsz megélni csak a műveltségedet szeretnéd gyarapítani az is dicséretes és ez esetben a Károlin is érdemes tanulnod.

2016. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
a leggyengébb egyetem hazánkban.az itt szerzett diploma nem ér semmit.
2016. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó! ezt mire alapozod? mitől a leggyengébb? soha de soha nem hallottam még hogy a károli lenne a leggyengébb, pont hogy a legjobbak közé szokták sorolni
2016. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az ELTE-nek nagyobb a neve, és ha azt mondod, hogy ott végeztél, akkor jobbnak gondolnak... De nézzétek meg a másik oldalt is!

Az ELTE-n egy előadáson sokkal többen ülnek, mint a Károlin, nehezebb kitűnni a tömegből. Károlin szinte mindenkit ismersz, sokkal könnyebb kapcsolatot építeni, elhelyezkedni, miután végeztél. Nem mellesleg, ha nem vesznek fel államira, akkor is kaphatsz egy csomó ösztöndíjat, ergo szinte ingyen tanulhatsz.

(Ezek az információk egy jogon tanulótól vannak, de szerintem a BTK sem térhet el nagyban.)

2016. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!