Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyakból kell...

Milyen tantárgyakból kell fakultációra járnia az olyan tanulóknak akik:orvosi, jogi vagy pszihiáteri diplomát szeretnének?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok amiket 12. Osztály végén veszünk fel.És gondolom pl:az orvosi egyetemhez kell a biológia és a kémia és ha jól tudom fizika.Akkor is felveszik az illetőt ha mondjuk fizika biológia fakultációkra jár de mondjuk a 3-ból az egyiket (jelen esetben a kémia) fakultációt nem választotta?Tehát "csak" fizika biosz fakultációji vannak?

2016. febr. 1. 23:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Te gondolkodj h milyen idegesítő vagy te i d i ó t a!!!Talán azért lettél lepontozva mert rohadtul idegesítő h az ember nem tud erre a rohadt gyakorira úgy kérdést kiírni h legalább egy ilyen kötekedő b u z e r á n sne kezdjen kötekedni valami miatt!!!Ezt elég baj ha a h ü ly e agyad nem képes felfogni.Még jó h le lettél pontozva b a z d m e g majd legközelebb 2-szer is meggondolod h mikor kötekszel te kisérleti ny o m o r é k!A szavaim meg nem fogom megválogatni mert napközben is sok hasonló i d i ó t á t viselek el és bizony elfogy a jókedv b u z e r á n s o k!Nem mindenki abban éli ki magát h itt játsza a billentyűharcost és te tanuld meg elviselni ha valaki nem akarja eltűrni egy névtelen f a sz kötekedését!!!Hü ly e állat nem mindegy neked te f a sz h egy kérdés hogy van kiírva??Te talán soha abban a szánalmas kis tyúkszaros életedben nem ejtettél egy k u r v a helyesírási hibát sem?Kötve hiszem!Úgyhogy a pofátokat be lehet fogni mert értelmes választ nem adtatok de ha kötekedni kell akkor aztán mindjárt akadnak ilyen ny o m o r é k lelki szegények.Inkabb menj és verd a hülye fejed a falba mert ha még írsz mégjobban le leszel pontozva!!Remélem az a szaros jellemtelen lelki világod fel zudja ezt dolgozni...
2016. febr. 6. 19:05
 12/19 A kérdező kommentje:
Uzolsó fogd már be a pofád te fo gy a té k o s!!!Senki nem kötelezett rá h írj egy ilyen sz a r darab kötekedős választ (nem is volt rá k u r v á r a semmi szükség) tehát magadtól írtad akkor meg ne ríjon az a tetves szád h elvesz a szabadidődből akkor minek írsz te b u z e r á n s??Gondolkozz h az ilyen ny o m o r ék le is lesz horda mind mert megérdemlitek kö cs ö g ök!!!Mit gondoltál mit kapsz a kötekedésért??Dícséretet te àllat??
2016. febr. 6. 19:10
 13/19 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna amit már réges-régen leírtam h rákerestem de nem találtam!!Előbb gondolkozz aztán írj hü ly e gyerek...
2016. febr. 6. 19:11
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Kezeltesd magad. Minden bántás nélkül... aki ismeretleneket idiótáz le, meg ilyen stílusban beszél vad idegen emberekkel, őszintén remélem, hogy soha az életben nem fog beteg emberekkel foglalkozni. Főleg nem pszichiáterként, mikor neki lenne szüksége elmeorvosi segítségre. (Most komolyan... Mit gondoltál, miből kell faktra menned, hogy orvosira felvételizhess? Magyar-matek? -.-")
2016. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hadd idézzek tőled jelzőket, amikkel az előző 3 kommentedben engem illettél, látatlanban, úgy, hogy nem is ismersz, azt se tudod, ki vagyok: idióta, b_zeráns, f_sz, nyomorék, fogyatékos, hülye gyerek. Most hirtelen ennyi. És te akarsz lenni a jövő orvos. Gratulálok. A Jó Isten mentse meg tőled az emberiséget.... Nem vagyok hajlandó ilyen stílusú kommenteket végigolvasni, csak átfutottam rajtuk.
2016. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, a k_csög jelző lemaradt. :) Drága doktor úr / doktornő! :)
2016. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kezeltesd magad te te nyo m o r ék aki abban éli ki magát h másokat baszkurál rohadtál volna bele a jó édes k u r v a a ny á d b a!!!!Azt meg rohadtul nem te fogod megmondani te kis f a s szopó h én mi leszek meg mi nem b a s sz a d m e g!!!Okoskodni tudsz de aki ilyen ny o m o rék az biztos egy szakközépbe melengeti a p i cs áját és onnan ugat annak akinek van rá lehetősége h ne csak kukás legyen belőle inkább olvasnál vmit ahelyett h itt jártatod azt az ótvaros pofád te paraszt.Az ilyen ny o m o ré k o knak meg még pszihiáterhez sem kell járni mert reményzelen f a sz vagy!Inkább fogd be a pofád és gondolkozz el rajta milyen szánalmas kis f o s vagy.Am meg ha orvos lennék az ilyeneket első kézből nyomatnám tele vmi méreginyekcióval te sza r h á z i aztán máris eggyel kevesebb semmitérő kis ny o m o r o n c idegroncs kö csög lenne a földön.Isten ments h egy ilyen sz a r senkivel valaha is találkozzak!Elmehetsz a jó édes k anyádba!!
2016. febr. 7. 13:37
 18/19 A kérdező kommentje:
És ha nem vagy képes végigolvasni akkor meg fogd be a pofád szintúgy.Csak írod itt a nyomorékságaid ami abból a híres nagy szavadidődből vesz el.De mégis írogatsz te idi ó t a!!!Mert mit gondoltál te f a sz aki ennyiszer visszajár kötekedni mert egy kérdésben volt egy elírás azok normálisak ti f a szok??Kapjatok már ahhoz a nemlétező agyatokhoz és ink ugorjatok ki a 10-ről ti nemnormális idegroncs b u z i k!!!
2016. febr. 7. 13:42
 19/19 A kérdező kommentje:
Am te nyomorék első ha tudnál egy kicsit is olvasni akk látnád h írtam h pl:az orvosihoz biztos kell a matek kémia de a többihez mi?Tanulj meg olvasni te retardált f a sz!!!
2016. febr. 7. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!