Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bekerülhetek ezekbe a gimnáziu...

Lunayaso kérdése:

Bekerülhetek ezekbe a gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mennyi esélyem van? A félévimben (8.) 3db négyes lett (magyar,rajz,magatartás) többi ötös és 7.évvégén 2db négyesem lett (magyar, infó). Bocsi, de nem tudom így mennyi a hozott pontom, mert mindenhol mashol számolják azt hiszem. 76 pontom lett az írásbelin (45 matek, 31 magyar)

Gimik:

-Eötvös

-Apaczai

-Verespálné

-Madach

-Jóska (újbudai)

-Szent István Gimnázium

Köszi a válaszokat!:)



2016. febr. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

eötvösbe szerintem nincs sok esélyed:(

többibe nagy valószínűséggel behívnak szóbelizni, ha ott max pontos (vagy ahhoz közeli)pontszámot érsz el simán bent vagy!

2016. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ooh koszi a valaszt!:) kicsit sajnalom, de szamitottam ra. Ha valaki tudja es van tapasztalata hogy az adott iskolakban milyen a szobeli es mit szoktak kerdezni legyszives leirja:)
2016. febr. 2. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

A Madach szerintem nem realosnak valo, hacsak nem a nyelv miatt mesz oda. Arrol lebeszelnelek. A VPG detto.

Az Apaczai viszont jo valasztas. Oda be is fognak hivni ezzel a pontszammal.

2016. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán, biztos behívnak szóbelire, a tzöbbi ott eldől. Szerintem az Eötvösbe is. Hajrá! :)
2016. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most felvételizek és megjelöltem az Eötvöst és a Veres Pálnét ezek közül, az Apáczait és a Szent Istvánt csak majdnem.


Az Eötvösbe kell:

Beküldeni egy plusz jelentkezési lapot amire rá kell írni, hogy miért azt választod, és magadat is jellemezned kell.

Szóbelin elbeszélgetés van, valamint egy tárgyból szakmai vizsga (ezt te választod ki. Azaz választasz kettőt és ők valamelyiket kérik)



Általában a szóbeliken szövegértést kérnek, és önjellemzést. Erősebb iskolákban szakmai beszélgetést is.


Az Eötvös tavalyi ponthatára fenn van a honlapján, ahogy a pontozás is.

14/L

2016. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az szép erdmény grat. Nem tudom mi van itt a mi kornyekunkon? Az iskolabol 75 pontos lett a legjobb felvetelizo eredmenye. Am en is 8.-os vook nekem full kituno bizonyitvanyom van 5.-8.-ig viszont a felvetelim csak 58 pontos lett, de ezek szerint ez a pesti iskolakban nem erne annyit
2016. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!