Egyetemi felvételire ha utólag jelentkezek (szaóval nem abban az évben mikor érettségiztem) akkor az mennyi plussz költséggel jár?

Figyelt kérdés
Jelenleg is járok egyetemre ( Elte btk töri BA-s) de úgy döntöttem hogy átmennék inkább osztatlan tanárira. Ez ugye azzal jár hogy idén újra jelentkeznem kell felvételire,(persze a már elvégzett tárgyakat elfogadtatotm) viszont ha jól emlékszem akkor úgy van hogy ha 3-nál több szakot jelölök meg akkor kell még plusszba ráfizetni. Ez minden alkalommal így van? Tavaly csak 2 szakot jelöltem meg, akkor ez most az úgymond 3. vagy ez az "akció" csak akkor érvényes ha rögtön érettségi évben jelentkezek?

2016. febr. 3. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
3 szakig ingyenes, utána szakonként 2 ezer mindenkinek.
2016. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki kezdte el terjeszteni azt a hülyeséget, hogy csak az idén érettségizőknek ingyenes, és/vagy hogy korábbi jelentkezések összeadódnak?

Semmi plusz költség nincs.

2016. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu, szövegértelmezés, egy felsőoktatási intézménybe járó embernek (különösen BTK) nem kéne akkora kihívás legyen.
2016. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!