Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanár választás, hogy...

Magántanár választás, hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Matekból szeretnék egy magántanárt, csak nem tudok választani..középiskolai tanár vagy matek szakos egyetemista? Melyik érné meg jobban szerintetek? Heti 3 óráról lenne szó.
2016. febr. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanár valószínűleg jobban tud magyarázni, mert nagyobb benne a rutinja, tudja, hogy mit nem értenek, és tudja a követelményt. De semmire nincs garancia, a konkrét embert kell megnézni, lehet, hogy pont kifogsz egy gyenge tanárt vagy egy ügyes egyetemistát. Látatlanba ezt nem lehet megmondani. De ha valaki nem válik be, nem kell leragadni nála.
2016. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél? Középiskolás vagy, érettségire készülsz? Mert akkor a tanárt választanám, jobban tud magyarázni, mellesleg ő is matek szakos egyetemista volt.


Az egyetemistát akkor választanám, ha valami speckó dologhoz kellene, amihez ő jobban ért.

2016. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit elfogult vagyok matek szakos egyetemista révén, de elég sokat tanítottam már. Ez valószínűleg nem attól függ hogy tanár-e valaki vagy egyetemista. Én például általában tudom, hogy mi megy nehezebben a diákoknak azt is hogy miért. Egy gimis tanár viszont lehet hogy jobban tudja pl érettségin milyen feladatokra lehet számítani stb. Meg persze a pénz sem utolsó szempont :)
2016. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyetemista 1.200ft / 60 perc

Tanár 1.300ft / 60 perc

2016. febr. 4. 14:38
 5/5 anonim válasza:

Elég nehéz a kérdésed... én egyetemistaként nyelvet tanítok, fejlődnek a növendékeim. Tapasztalatom szerint: 20 éves tapasztalattal rendelkező tanárhoz mentem.. unalmasak, drágák, lassúak voltak az órái.. Kerestem tovább, s egy friss diplomás fiatalnál azóta is eredményesen haladok.

Emberfüggő.

2016. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!