Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol alapszak mellé milyen...

Angol alapszak mellé milyen másik (alap) szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a 12 államilag támogatott félévemet két alapképzés elvégzésére használnám fel, (mivel a fordítóira nehéz bekerülni, a továbbképzés meg csak önköltségesen indul) ebből 6 félév az anglisztika BA, így még maradna 6.

Milyen másik alapképzést ajánlotok?

Én valami üzletire gondoltam, de egyedül az emberi erőforrások ami 6 féléves, de az nem hiszem hogy túl hasznos. Milyen jó alapszak van még? Vagy ha nem egyetemen, hol máshol tudnék erről tanulni az angol mellé? Akár angol nyelven is. (Az lenne a legjobb.)


2016. febr. 8. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

ha a 6 félév után elvégeznél egy másik alapszakot, ami 7 félév, és egy félévet perkálnod kéne, szerintem az se a világ vége.. csak ezért ne ejtsd ki automatikusan a 3,5 éveseket.

amúgy szerintem jobban jársz,hogyha 1 szakot csinálsz, de azt rendesen,hozzá mestert is.

persze vannak akik szerint jobb több lábon élni. ha így döntesz, akkor az is jó. de mondom 1 félév kifizetése nem a világvége, még hitelből sem.

2016. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!