Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire piacképes dimplomát...

Mennyire piacképes dimplomát ad a BGE?

Figyelt kérdés
Gazdaságinformatikus szakon, pl a Corvinussal összehasonlítva?

2016. febr. 10. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Mi ezt honnan tudjuk?
2016. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván olyantól várnék választ aki tákékozott a témában...
2016. febr. 10. 16:51
 3/4 anonim válasza:
0%
Nekem apukám BGE-n tanult bár akkor még más volt a neve. Diploma után pár évvel gazdasági vezérigazgató lett egy világhírű élelmiszereripai cégnél. Anyukám is ott tanult belőle szállodai vezérigazgató lett. Én is oda szeretnék menni ezek után.corvinusról senkit nem ismerek aki ennyit elért volna
2016. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezen jót szakadtam :) Végülis csak a mostaniakat is beszámítva az utolsó 10 pénzügyminiszterünk és MNB elnökünk volt Corvinusos. Szerinted azért jelöli be mindenki elsőnek, mert onnan senki nem ér el semmit? :) Diploma után "pár" évvel pedig senki nem lesz vezérigazgató. Maximum családi vállalkozásban, de akkor pedig mindegy hova jársz.
2016. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!