Több lehetőségem lesz?

Figyelt kérdés
Több lehetőségem lesz, ha az ELTE-n végzem el az óvodapedagógusit mintha a Kecskeméti Főiskolán csinálnám?

2016. febr. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem>Főiskola

Ennyi

2016. febr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg ma már a Bologna rendszerben teljesen minde, hogy fpiskola-e vagy egyetem. Valóságban azonban sokkal jobban becsülik az egyetemit, mint a főiskolait sajnos (mondom ezt egyetemistaként). Vannak helyzetek, ahol persze előrnyben részesítik a fősikolát, ha mondjuk vízépítőmérnököket keresnek, hiába BME a top, vízépítőmérnöki képzéssel főiskolán találkoztam.

ELTE-van vagyok végzős óvós, és még első évben találkoztam valakivel, aki az Apor Vilmoson óvós, ugyanúgy elsős. Töredék annyit nem tanulnak mint mi. Szóval van pro én kontra is.

2016. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!