Matematika alapszak?

Figyelt kérdés

Mik az előnyei és hátrányai?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. febr. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy előny és hátrány? :)


Egyébként jó közösség van, nagyon érdekes dolgokat tanulsz és ha jó vagy benne és képzed is magad akkor sokat elérhetsz. De nehéz, ezt aláírom, sokan kibuknak, mert nem nekik való.

2016. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Ilyenekre gondoltam én is hogy milyen a közösség, az elhelyezkedési lehetőségek, mert olvastam azt is hogy egész könnyen lehet vele munkát találni, de azt is hogy nem ér az egész semmit sem.

2016. febr. 21. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

hát elhelyezkedésről még sokat nem tudok mondani, nincs ismerősöm, aki már végzett itt. de úgy gondolom, hogy jó lehetőségeid vannak, de ez is egyénfüggő, sok különböző képességű ember van itt. akik a jobbak azok könnyebben találnak munkát (programozó, statisztikus, adatbányás, pénzügyi elemző stb).


Egyébként a közösség teljesen átlagos, mi is ugyan olyan emberek vagyunk, csak szeretjük a matematikát, talán kicsit többször kerül szóba, de semmi egyéb.:D szóval nem lehet panasz a közösségre sem és a nemek arány sem szörnyű, majdhogynem kiegyenlített.

2016. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!