Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi eredmények duplázása...

Érettségi eredmények duplázása, hogy működik?

Figyelt kérdés
Szeretnék jogi egyetemre menni,de a középiskolai eredményeim katasztrofálisak,viszont az érettségi eredményeim egész jók. Tudom,hogy lehet úgy számolni,hogy az érettségi pontokat duplázom,de ezt hogy lehet megoldani? Valahol be kell állítani,hogy ne a tanulmányi eredményt nézzék,hanem duplázzák az érettségit? (Tavaly érettségiztem,jelenleg főiskolás vagyok,de szakot szeretnék váltani)

2016. febr. 12. 11:27
 1/2 anonim válasza:
Automatikusan úgy fogják számolni, ahogyan több pontod jön ki.
2016. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell beállítani semmit a számodra kedvezőbb pontszámítást fogják alkalmazni. Egyébként az iskolai eredmények feltöltése nem is kötelező, ha biztos vagy benne hogy jobban jársz az érettségi duplázással elég csak azt feltölteni.
2016. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!