Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki BME-GTK gazdálkodás...

Jár valaki BME-GTK gazdálkodási és menedzsment vagy nemzetközi gazdálkodás szakra? Mi a tapasztalat róla, mik az előnyei/hátrányai, mennyire javasoljátok? Szeretném igényelni a 400+ ösztöndíjat önköltségesen, ehhez teljesíteni kell bizonyos dolgokat.

Figyelt kérdés
Egyelőre középszintű érettségim és középfokú nyelvvizsgám van angolból, ehhez viszont kell még: 3. félév végéig egy felsőfokú nyelvvizsga, az English for Economic and Social Sciences angol szaknyelvi tantárgy (2. félév) teljesítése, az English for Business and Communication I. és II. szaknyelvi kurzus (4-5. félév) teljesítése és 4-5 tantárgy angol nyelvű teljesítése. Ezek mennyire nehezek és szerintetek mennyire teljesíthetőek? Előre is köszi:)

2016. febr. 13. 10:30
 1/1 anonim válasza:

Én nemzetközi gazdálkodásra járok.

Előnyei:

-olyan diplomád lesz amivel valóban el tudsz majd helyezkedni

-értékálló diploma

-nem csak közgazdászokat, de mérnököket is fogsz ismerni

-sok kör, szervezet van aminek tagja lehetsz, így fejlődhetsz és a kapcsolati tőkéd is növekszik

-nekem az is előny volt, hogy számomra kihívást jelent a sok számonkérés és hogy nehéz a suli (akinek ez nem tetszik menjek egy lazább suliba)

-jó a közösségi élet, mindig van valamilyen program


Hátránya igazából csak annyi szerintem, hogy sokat kell tanulni, bár ahogy említettem ez nekem nem hátrány.


Én teljesítettem az EESS tárgyat, szerintem nem volt vészes teljesíthető, én nem jártam be és ötös lettem belőle.

2016. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!