Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Pestre szeretnék menni...

Ha Pestre szeretnék menni továbbtanulni mérnökinformatikus szakra akkor az Óbudai mérnökinformatika mellé még melyik sulit jelöljem meg?

Figyelt kérdés
BME az kiesett, mert annyi pontom nem lesz. A többiről pedig nem tudok semmit. Óbudait jónak mondják.

2016. febr. 13. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a "többi" kimerül a Pázmányban.
2016. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pázmányról vélemény? Megéri oda jelentkezni?
2016. febr. 13. 17:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igazad van. Nem értem miért így írtam :D. Meg ott van a Gábor Dénes főiskola, de arról rosszakat mondanak.
2016. febr. 13. 17:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy jelöljem meg mellé az Óbudai Villamosmérnökit? Mert elvileg sok hasonlóság van a kettő között. Ráadásul ott tavaly csak 280 volt a ponthatár. Nem hiszem hogy idén annyival több lesz.... Mérnökinfón pedig 343 volt Óbudain.
2016. febr. 13. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Óbudai teljesen jó, ha nem akarsz/tudsz BME-re járni. Az, hogy mérnökinfó vagy villamosmérnök, azt neked kell eldönteni, én inkább mérnökinfóra mennék alapképzésre, és villamosmérnök MSc-re, ha tényleg annyi hasonlóság van, hogy megoldható.
2016. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két teljesen más szak a kettő.. Átjárás van, de jó sokat kell utána tanulni..

Előbb azt dötnsd el, hogy mi érdekel, utána az intézményt..


Ha a programozás érdekel, ajánlom még az ELTE programtervező informatikus szakát..

Ha mindenképpem műszaki infóra mennél, akkor még a PPKE is ott van, mellesleg ott jóval erősebb a "biológiai vonal" informatikán belül mint a másik kettőn. Pl. neurális hálózatok FPGA-val való szimulációja, ami valahol a villanymérnök és az informatikus szakterületei közé esik...

2016. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjél mchatronikai mérnöknek, jelöld meg ezt is. Egész jó szak. Talán jobb, mint a villamosmérnök.
2016. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Pázmányra járok mérnökinfo szakra. Szerintem teljesen jó a képzés és nagyon szeretek idejárni. Az OE-ről nem tudok semmit mondani. Ha van kérdésed megpróbálok válaszolni.
2016. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!