Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser, mérnökinfor...

Műszaki menedzser, mérnökinformatikus, ezek milyen szakok, valójában mi a tevékenységük?

Figyelt kérdés

Átnéztem újra az összes egyetemi szakot és ezek meg a gazdasági informatika is megtetszett. Az a kérdésem, hogy itt miről tanulsz, mennyire nehéz? És én nem vagyok egy nagy informatikus, nem tudok programozni meg ilyenek... ez hátrány? Matekból nem vagyok rossz, de azért nincs olyan tudásom, hogy emeltezzek belőle. Középszinten jó vagyok belőle.

Melyiket ajánljátok es melyiket nem?

Melyikre lesz vélhetőleg a legnagyobb kereslet a jövőben?

És ezekkel a diplomákkal, mivel foglalkozhatsz, mit fogsz dolgozni?



2016. febr. 6. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A mérnök informatikusnál függ, hogy hol akarod tanulni. Mérnökinformatikusra biztos nagyobb kereslet lesz. A mm-hez itt tudsz nézelődni: [link]
2016. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!