Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Energetikai-, villamos-, vagy...

Energetikai-, villamos-, vagy gépészmérnókire menjek 5 év múlva? Melyik jobb és melyikkel lehet jobban elhelyezkedni itthon? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Az energetika szerintem nagyon érdekelne,csak sajnos nem tudom,jogy itthon milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak stb.

A gépészmérnöki jó lenne,főleg az autók nagyon érdekelnek,de nem akarok egész életemben egy gyárban ellenőrizgetni a folyamatokat,jobban szeretek magam rájönni,szóval ezen belül egy fejlesztőmérnöki lenne jó.

A villamos érdekelne,csak az informatikát nem szeretem annyira,hogy mindenféle programozási nyelveket tanuljak,de maga az elektromosság érdekelne.

Szerintetek melyik illene hozzám?


2016. febr. 15. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra menj, ami érdekel. Elhelyezkedés? Mégis ki látja előre, milyen lesz a munkaerőpiac 9-10 év múlva?
2016. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jo hegesztö szakmunkásokra mindig van igény. Menj annak!
2016. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 év????? Fogalmam sincs. Ennyi időre nincs ember, aki előre tud jósolni. Azt, hogy mi illik hozzád nem mondja meg senki 5 sor után. Ezt neked kell tudnod.
2016. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!