Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-n vagy BGE-n vannak jobb...

BME-n vagy BGE-n vannak jobb arc emberek?

Figyelt kérdés
Szamomra fontos szempont a tarsasag, mert jelenleg azert vagyok magantanulo, mert nem birom elviselni az osztalytarsaimat. Ha van huzo ero jobban is tanulok, de azt nem akarom, hogy eletkeptelen emberek vegyenek korul. Tudom, hogy ezt igy nem lehet altalanositani, hol jobb fejek de tapasztalatok erdekelnenek, ki mennyire talalta meg a helyet a tarsas kapcsolatokat illetoleg.

2016. febr. 15. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan én idén felvételizem, de utánaérdeklődtem ilyen információknak, mivel nekem is fontos a társaság.

Úgy hallottam, a BGE lazábban veszi a dolgokat, buli buli hátán, aztán vizsgaidőszak. Ott a szociális kapcsolatok erősek.

A BME-ről is segítőkész emberekről hallottam, ott talán nem annyira buliközpontú a suli, kicsit komolyabb.


Én a BME-t jelöltem elsőnek, hozzám az a stílus közelebb áll.

2016. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a BME egy valódi egyetem értelmesebb emberekkel.

Hogy kinek mit jelent a "jó arc" meg a "jó fej" az nagyon változó. Ha húzóerőként érted akkor egyértelműen BME az esélyesebb, de a bgf-et sem zárnám ki.

2016. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bgf-ről van tapasztalatom, hát az emberek hogy is mondjam, szerintem fele azt se tudja hol van, programok szempontjából csak buli van szervezve, tehát gondolhatod, hogy az emberek legnagyobb része partiállat, nem hiába a nem hivatalos mottója az iskolának "a legbulisabb főiskola", igaz már lehet átírták egyetemre :D


Koliba ne menj ha jót akarsz magadnak mert az felfog érni egy lelki betegséggel rövid idő alatt. Elvileg felnőtt emberek laknak ott, de akkora tahó praszt a legnagyobb hányada, hogy én azt addig el se tudtam képzelni, hogy léteznek ilyen emberek míg be nem kerültem. Természetesen vannak ott normális emberek is, de elvesznek a sok praszt között.


Amúgy én sok embert megismertem, de úgy érzem, hogy nem találtam meg a helyem, de ez a saját hibám, túl merev vagyok.


pszf

2016. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!