Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nem, , hétköznapi''...

Milyen nem, , hétköznapi'' munka van ami biológiával foglakozik (főként az állatokkal)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a biológiát és a legjobb vagyok benne az osztályból és ezzel szeretnék továbbtanulni,de nem akarok ilyen átlagos munkát(biosztanár,állatorvos) ebben a munkában...van valami ötletetek,hogy milyen munkák vannak?

2016. febr. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lovasoktató, lovas túravezető, kutyakiképző, kutyakozmetikus, menhelyi segítő...igazából elég sok hasonló van még (bár tény hogy ezekkel nehéz betegre keresni magadat), nem tudom pont melyik esne bele az érdeklődési körödbe, de ha rákeresel biztos találsz még ötleteket :)


Ha nagyon elszánt vagy, akkor egyetemen BSc után szakosodhatsz állatrendszertanra, anatómiára, vagy etológiára, de az ELTE-t nem javaslom, nagyon sok embert vesznek fel és rengeteget kiszórnak, én is nemrég hagytam ott mert minden motivációt kiöltek belőlem, de talán más egyetemek biológia képzése élhetőbb :)

2016. febr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem pont ezekre gondoltam(szöveg első része),de a második része az már izgibb!
2016. febr. 20. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudtok még ilyen munkákat?
2016. febr. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!