Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudomány és Honvédtisztképző Karára azon belül katonai vezető szakra mennyi pont kell a sikeres felvételhez?

Figyelt kérdés
Most jelenleg 11.-évfolyamos vagyok és lassan nyakamon a továbbtanulás. Minden vágyam az NKE-HHK. Milyen tanulmányi átlagnak kell hogy legyen ahhoz, hogy sikeres felvételt nyerjek ? Előre is köszönöm

2016. febr. 20. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
felvin nézd meg a tavalyi ponthatárokat, és gondold át, hogy ide akarsz-e jelentkezni, nem egy egyszerű szak, sok szopatással, sok korlátozással, és nem egy egetverő fizetéssel , ha viszont ez minden álmod, és elkötelezted magad, akkor sok sikert kívánok! Szép hivatás az biztos, ha ennyire katona akarsz lenni, még szeretni is fogod.
2016. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mióta az eszemet tudom katona akarok lenni. Nem akarok semmi mást sem csinálni csak ezt. A fizu sem érdekel annyira, egyszerűen azt csinálnám amit szeretnék és még pénzt is kapok érte :D
2016. febr. 24. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány embert vesznek oda fel?
2016. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!