Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan készüljek fel középszin...

Honnan készüljek fel középszintű matek érettségire?

Figyelt kérdés

Nulla tanulással voltam mindig 3-as 4-es matekból. Na ennek a nulla tanulásnak, valamint a matek füzeteim megsemmisítésének köszönhetően most nem tudok semmit se :D Mindig csak az adott anyagot tudtam. Rengeteg hiányosságom van...

Nyilván az érettségi feladatsorokat is elkezdem nézegetni, de ez még kevés. Kellene olyan oldal, ahol matek feladatok vannak megoldásokkal! (teljes feladat megoldással, nem csak végeredménnyel)


2016. febr. 21. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezr várod, de a legtöbb esélyed akkor van ha elmész a matektanáeodhoz korrepetálásra és elkezded felfedezni a függvénytáblázatod.
2016. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!