Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » AZ angol egyetemekre muszáj...

AZ angol egyetemekre muszáj január 15-ig beadni a jelentkezést?

Figyelt kérdés

Néztem a szabályokat, ezt hogyan kéne értelmezni?

"submitting your application before 15 January (18:00 UK time) if possible,"


Az if possible-re gondolok. Be lehet adni utána is?


Valaki esetleg ezt el tudná magyarázni?

A jelentkezés menetét értem, csak ebben nem vagyok biztos. Tudtommal itt vannak páran, akik már használták ezt.



2016. febr. 23. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Oké azt hiszem találtam olyat, hogy külföldiektől fogadnak el később is. Ez mennyire igaz?


"Many universities and colleges will continue to accept applications from international students until later in the year, nearer the beginning of the course."

2016. febr. 23. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:
UK és EU-s diákoknak január 15. a határidő. Jelentkezést elfogadnak később is (végső határidő június 30.), de ekkor már nem garantálják, hogy lesz is hely az adott szakra. Mivel általában március folyamán már kiküldik az értesítőket a sikeres felvételizőknek, így én nem hagynám nagyon későre, mert könnyű lecsúszni, a jó helyek betelnek.
2016. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
International students = non-EU students
2016. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. febr. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!