Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Január végén angol középfokú...

Január végén angol középfokú írásbeli nyelvvizsga! Hogy kezdjek el tanulni?

Figyelt kérdés
Társalkodóra megyek, van egy "kis" tudásom, de jobban rá kellene kapcsolni. Tudnátok vmi könyvet ajánlani, amiből felkészülhetek? Vagy netes oldalt? Vagy bármit, azt se nagyon tudom, hogy fogjak hozzá a tanuláshoz :S
2012. jan. 4. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Január végén mész nyelvvizsgázni , és január elején felteszed a kérdést hogy hogyan tanulj rá. Egy nyelvvizsga , nem egy dolgozat , egy évig készültem rá , nem egy hónap alatt. Szerintem már sehogy , ilyen hozzáállással kár befizetni a vizsgadíjat.
2012. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha január végén vizsgázol,akkor miért január elején akarsz hozzáfogni? Attól függ mennyi az a "kis" tudás... keresgélj a YouTube-on, ott garantáltan találsz mindenféle szintű és fajtájú angol nyelvű oktató videót, legyen szó nyelvtanról, szókincsről, bármiről... Azért sok sikert.
2012. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A "kis" tudás azt takarja, hogy novemberben már voltam egyszer nyelvvizsgázni, pár pont hiányzott hogy meg meglegyen. Tehát nyilván nem a semmiből akarok most elkezdeni tanulni. Inkább valami könyvet kellene még szerezni, csak nem tudom milyet. Tudnátok valami jót ajánlani?
2012. jan. 6. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Akkor legközelebb jobban fogalmazd meg a kérdésed. Amúgy szerintem semmi más könyvre nincs szükség , csak gyúrj rá a meglévő tudásodra.
2012. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert
2013. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj be egy könyvtárba, nézz körül ott milyenkönyvek vannak

(Vagy vedd elő a sajátjaid)

2013. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oldj meg sok tesztfeladatot

(olyan ikszelgetőseket)

2013. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyakorold a levél írást is

(mert az is egy feladat)

2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!