Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy szakon előző évben 306...

Ha egy szakon előző évben 306 pont volt?

Figyelt kérdés

Akkor mennyire valószinű, hogy 400 fölé emelkedjen?


köszi a válaszokat előre is!:)


2016. febr. 23. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az eselye.
2016. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem derült két menet közben, hogy az elvégzése után garantáltan milliókat lehet vele keresni, nem fog nagyon eltérni (max. 20 ponttal).
2016. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az összes korábbi évek ponthatárait, ha már statisztikázni akarsz, akkor csináld legalább jól, ne csak a tavalyiból indulj ki.


Egyébként meg valószínű, láttam nem egyszer olyat, alacsony ponthatárú helyen eléggé megemelkedett a következő évben.


Eleve nem tudjuk, hogy mennyien jelentkeztek, mennyien jelölték meg első helyen stb, ezek mind befolyásolják.


Sokszor volt olyan is, hogy ahol x. évben alacsony volt, ott jól megemelkedett, mert többen jelölték be, mert azt gondolták, ott alacsony marad.

2016. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondom, hogy sose lehet tudni.

Nem tudom, te milyen szakról beszélsz, de mondok egy példát a néderlandisztikával. Megnéztem az előző évek ponthatárait, 2015-ben 350-360 körül volt, előző években meg volt 380, sőt 400 is.

Ez van sajna, az egész lutri, nem tudhatod biztosra.


Amúgy legfeljebb szerintem +50 -50 pont lehetséges, a te esetedben a 400 kb. esélytelen.


Amúgy hova kell 306 pont?

2016. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


ment a zöld! Hat valoban lutri.. am a szak: szociális munkás.

2016. febr. 26. 23:58
 6/6 A kérdező kommentje:
meg a 306 elozo evben volt azert kerdeztem, hogy mennyire valoszinu, hogy csokkeno, vagy novekvo tendecia lesz e jovore.
2016. febr. 27. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!