Melyik a legjobb orvosi egyetem itthon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Mindegyik ugyanolyan jó, csak eltérő a hírnevük.

A Semmelweis Egyetem világhírű, minden országban ismerik és elismerik. Ez a többi magyar orvosiról nem mondható el. De színvonalbeli különbség nem igazán van.

2010. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom oda a legnehezebb bekerülni is, vagy nem?
2010. márc. 31. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Semmelweis magasan a legjobb! És persze a ponthatár is elég magas.

Egy medika

2010. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
bekerülni a legnehezebb, de ez a legnagyobb szívás is. mármint rengeteget kell magadtól megtennu. plusz nekem az órarend sem tetszik. szerintem ez igazán csak a hírnévről szól, egyik orvosi sem bocsát ki rosszabb orvosokat.
2010. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és megéri orvosnak lenni?
2010. márc. 31. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem éri meg orvosnak lenni.

Nagyon sokat kell tanulni, és még annál is többet! Aztán kapsz 114e fizut. Vagy elfogadod a hálapénzt. A menő, gazdag orvosok nem a fizetésükből élnek meg, hanem a mellékes (adózatlan) zsebbe csúsztatott borítékokból!

2010. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

ne a pénz miatt menjél, vagy tanulj orvosnak, hanem azért,mert belső késztetésből jön, hogy jobbá akarod tenni a beteg életét, hogy szívből-lélekből segíteni akarsz másokon, és élvezd azt amit csinálsz...

tiszteletem minden orvosnak, aki becsülettel, szívvel-lélekkel nap mint nap azon dolgozik, hogy a betegein segítsen.

2010. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

3.vagyok. én ide járok, hát nem mondanám, hogy messze a legjobb. a 2 évfolyamfél az első 2 évben nagyon más szinten van, a követelmények össze sem hasonlíthatók. míg mi az első évfolyamfélben szarrá dolgozzuk magunk az évben azért, hogy vizsgázhassunk, a második félnek semmi ilyen nincs. nekik könnyebb az anat, bát állítólag a bikém rosszabb.

tanárfüggő, hogy jó-e az egyetem vagy sem. nekem van máshol is ismerősöm és sokkal diákbarátabbak, mint a sotén. orvosnak pedig nem éri meg lenni, de ezt nem is azért kell csinálni. bár külföldön jól lehet vele keresni, ki is lehet menni, ott megéri. én maradok idehaza, akármilyenek is a körülmények.

2010. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát ennyi erővel én meg azt mondom, a SZOTE a legjobb:D:D

De nyilván senki nem tud objektív véleményt mondani, mert sztem nincs olyan ember, aki járt mind a négy orvosi egyetemre. Mind a négy orvosi egyetem nagyon jó és színvonalas. Persze a pesti a leghíresebb, mert egész Mo. iszonyatosan főváros centrikus. Az pedig hülyeség, hogy külföldön csak a SOTE diplomája elismert, mert minden magyar orvosit végzett ember után kapkodnak....

2010. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
SZOTE a legjobb képzésben, intézményi háttérben meg a SOTE.
2010. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!