Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi végzettséget...

Egészségügyi végzettséget szeretnék. Budapesten lakom, hol tudom ezt elvégezni? 40 éves vagyok és érettségivel rendelkezem.

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyet? Okj, diploma?
2016. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen akár okj diplomát. Nem tudom,hogy mi az eljárás? Ezért érdeklődőm.
2016. febr. 25. 20:10
 3/14 anonim ***** válasza:
De milyen végzettséget? Kicsit konkrétabban! Ápoló? Mentős? Beteghordó? Orvos? Védőnő?...stb...
2016. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Orvos,ha lehetséges és még van esélyem a koromat nézve.
2016. febr. 25. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Na haragudj, de nem hiszem, hogy el tudnád végezni, ha 40 évesen annyit sem tudsz, hogy az orvosi egyetemre kell felvételizni, ha felvettek, akkor meg elvégezni. De 40 évesen már késő.
2016. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Beírja az ember a google-be, hogy "egészségügyi szakközépiskola esti", vagy ha valamennyit fizetne is érte megnézi az Oktáv vagy más felnőttképzési kínálatát leszűkítve egészségügyre.
2016. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nagyon sokat segítettél vele. Ugyanis a tavaly végeztem természettudományon és leérettségiztem,külföldön. A tavaly lettem magyar állampolgár ezért nem tudtam,hogy itt mi az eljárás. Fiatalon gyereket vállaltam,nem tudtam elvégezni a sulit így a gyerek felnevelése után végeztem el a sulit esti tagozaton.Tudom,hogy egy túl koros vagyok,de az életem során megtanultam,hogy"Soha nem késő"
2016. febr. 25. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Persze az Oktávon kívül vannak más lehetőségek is felnőttképzésre.
2016. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Így van, soha nem késő. Akkor hajrá! Nézd meg a felvi.hu-n hogy mik a követelmények és vágj neki!
2016. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam,hogy (egy kissé túl koros vagyok) azt szerettem volna írni
2016. febr. 25. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!