Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esélye, hogy felvenn...

Mennyi az esélye, hogy felvennének a Miskolci Rendészeti Szakközépbe?

Figyelt kérdés
Egy év múlva érettségizem, és utána rendőr szeretnék lenni. Viszont elég sokat gondolkozom rajta, hogy megfelelnék e a fizikai felvételin. Átlagban elég sokat sportolok, és futásból sem vagyok olyan rossz. Viszont nő vagyok és csak 160 cm. Kívülről sem nézek ki elég határozottnak első látásra, sem erősebb alkatnak. Pedig személyiségileg nem az a félős fajta vagyok :) Én mint elég alacsony nő, mennyi az esélye, hogy azt mondják inkább keressek mást? Nem 1 év múlva szeretnék pofára esni :D

2016. febr. 28. 15:10
 1/3 anonim válasza:
mrszki.hu Itt mindent megtalálsz.
2016. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ott már mindent elolvastam. Viszont nem írtam a kérdésembe, hogy tapasztalatokra és véleményekre lennék kiváncsi :) Mégis mennyivel nehezebb egy nö nemünek bejutni.
2016. febr. 29. 18:54
 3/3 anonim válasza:
Sokkal. Az erőnlétire nagyon kell készülnöd, a pszichológia is nagyon nehéz. aztán jön a Nemzetvédelmi vizsgálat, kimennek házhoz, megkérdezik a szomszédokat, elég durva. De nem lehetetlen. A próbafutam nagyon sokat segít, aki ide akar járni, azt nem szabad kihagyni.
2016. febr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!