Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány vagy az Óbudai színvon...

Pázmány vagy az Óbudai színvonalasabb mérnökinformatikus szakon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Eggyikse.
2016. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Pázmány, de sokkal nehezebb is!
2016. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Mindkettő jó. Aszerint válassz, hogy mi érdekel jobban. ÓE-ről tudok nyilatkozni komolyabban, ott C# a fővonal, kötelezően 4 félévnyi. 1 félév Java, és befigyel(het) C/C++.

Egyetemi rangsorban egymást előzgeti a két egyetem, munkavállalás szempontjából egyébként teljesen mind1, hol végzel.

A mérnökinfó eléggé önképző szak, a suli egy irányt ad, neked meg minél jobban el kell benne mélyülni és legalább egy területen igazán jó lenni. Ekkor vagy előnyben.

2016. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én az OE-ra szavaznék. :D
2016. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Véleményem alapján a Pázmány. Vagyis elég sok csoporttársam az OE-ről jött, mert nekik nem tetszett az ottani oktatás. Nem mintha itt minden tökéletes lenne...

Amúgy talán nem annyira sok mindent befolyásol, hogy melyiket végzed el. Ahogy én látom az egyetem csak egy papírt ad, hogy kibírtad a 3,5félév szopást és "terhelhető" vagy. Ha programozóként akarsz dolgozni, akkor úgyis otthon önerőből fogod megtanulni a hasznos, fontosabb/komolyabb dolgokat. Az egyetem egy alapnak jó lehet, de azzal a prog. tudással amit ott kapsz nem nagyon tudsz mit kezdeni.

A rangsorról meg annyit, hogy idén a PPKE-ITK még a BME-VIK-et is megelőzte...

Sok sikert a választáshoz, és hidd el ezen a választáson inkább csak annyi múlik, hogy hol fogsz jó esetben 3,5évet tölteni. Ezért menj el nyíltnapokra vagy beszélj ottani hallgatókkal és amelyik szimpatikusabb egyetem oda menj. (ez csak a saját vélemény)

Ha van valami kérdésed a Pázmánnyal kapcsolatban akk írj privátot vagy ehhez a kérdéshez hozzászólást és szivesen megválaszolom.

2016. márc. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként, az első -vélhetően kisebbségi komplexusos, ezért mindenkit lefikázó jellemű- hozzászólótól annyit kérdeznék, hogy ha egyik suli sem jó, akkor hogy lehet, hogy fizetést tekintve (is) az élmezőnyben vannak?

[link]

Csak kérlek, hogy ne olyan indokkal gyere, hogy az infót otthon is meg lehet tanulni, mert ezt már leírtuk itt is és máshol is, mert a GDF és ME tanulói is meg tudják tanulni maguktól.

Persze, nem mind1, ki mennyit tesz bele..de tényleg, nagyon kíváncsi vagyok az érvedre, miért állítod, hogy nem jó az oktatás ott.

2016. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!