Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet valaki színész, aki nem...

Lehet valaki színész, aki nem tud énekelni?

Figyelt kérdés
Mindig is tagja voltam az iskolai színjátszó csoportnak, sokat jártam szavalóversenyre és rendszeres színházlátogató vagyok.Szívesen lennék színművész, de énekelni nem nagyon tudok. Lehetséges, hogy színész legyek annak ellenére, hogy nem tudok énekelni ?
2016. márc. 1. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság ez már nem számít annyira.. Majd más énekel helyetted, meg a legtöbb darabba nem kell tudni énekelni... szerintem nem elvárás, csak plusz előny ha tudsz.
2016. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül musical-színésznek kell lenned, szóval igen, lehetsz jó hang nélkül is színész :)
2016. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!