Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges át kerülni esti...

Lehetséges át kerülni esti gimibe?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10.es és ki csaptak a suliból! 16 éves vagyok és esti gimibe szeretném folytatni! Lehetséges ilyenkor át menni esti gimibe? úgy hallottam már 16 éves kortól lehet oda járni

Előre is köszönöm a válaszokat


2016. márc. 2. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem hinném, hogy ilyen helyesírással bármilyen gimibe felvennének. Gimikben van egy bizonyos szint, amit el kell érni, és te olyan hibákkal írsz, amiket már általános iskola alsó tagozatában is tudni kellene. Próbálkozz valami szakközéppel.
2016. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Mi az, hogy kicsaptak a suliból, olyan nincs! Tanköteles vagy!
2016. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amelyik tanévben betöltötted a 16-ot, azt a tanévet még végig kell járnod, utána már nem vagy tanköteles.

Utána tudsz csak estibe átiratkozni.

2016. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as! Minek beszélsz légbőlkapottan? Tankötelezettséget nem lehet felnőttoktatásban teljesíteni? Hogyne lehetne!
2016. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!