Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Még 1 félévem...

Mit csináljak? Még 1 félévem van mérnökinformatikából, de nem érdekel már.

Figyelt kérdés

Kegyetlen száraz, unalmas. Nem érdekel. Már az elején sem akartam ide jönni, de a szüleim nem engedték, hogy más hova menjek, mert nem támogatták volna.

Rengeteg évem elment ami helyett dolgozhattam volna már cégeknél. Most lesz egy diplomám és alig 1-1,5 tapasztalatom.



2016. márc. 3. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostmár egyszerűbb ha leteszed mintsem ha félbehagyod, azután ugyanúgy nézhetsz más után de így legalább valami képesítésed lesz, plusz utolsó félévben hülyeség abbahagyni.
2016. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Nekem nem a szakmával van gondom, csak nem látom értelmét a diplomának.
2016. márc. 3. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy diplomának mindig van értelme mert egyrész, úgy könnyebben küldenek továbbképzésre cégek mert látják, hogy megtudod tanulni, másrészt azért egy komolyabb szakon és intézményben letett diploma azért igen értékes a mai világban, főleg mióta az érettségit elkorcsosították.
2016. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp fejezd be már
2016. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fejezd be szerintem is,nehogy abbahagyd :)
2016. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!