Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet valaha belőlem még jó...

Lehet valaha belőlem még jó tanuló? Mindig 2-3as között voltam. Van még esélyem javítani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert most is inkább internezetel, minthogy tanulj.
2016. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lehetséges javítás mértéke függ attól is, hányadikos vagy. Pl. mennyi lemaradásod van. Vagy hogy tudod-e, miért nem voltál eddig jó tanuló. (szorgalommal vannak gondok? vagy nem értesz valamit? ha utóbbi, akkor mit nem értesz?)

Ha már megvan a probléma forrása, akkor tudsz változtatni, kitartás kell hozzá! De sosem késő:))

2016. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9.es vagyok.Egy csomó lemaradásom van pl fizikából és matekból.Mostmár soha nem fogom ezeket megérteni szerintem.
2016. márc. 6. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ha még csak 9. osztályos vagy, akkor nincs veszve semmi:)

Én a matekkal kezdeném, az fontosabb, az érettségihez is kell, sok helyen előkerül akkor is, ha tovább akarsz tanulni. Kérd meg a szüleidet, hogy járhass korrepetálásra! (Ha pedig nem érted a magyarázatát, és nem tudtok összehangolódni, akkor ne félj tanárt váltani)

2016. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársadat is megkérheted, hogy segítsen, ezt még iskolai közösségi szolgálatként is el lehet számolni. Semmiképpen ne törődj bele, hogy ez neked nem megy.
2016. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!