Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Na őszinte válaszokat akarok....

Na őszinte válaszokat akarok. Van egy gyerek a sulimból. Tényleg brutál. Büdös, ronda, rossz tanuló, tehát semmi jó tulajdonsága sincsen se kívűröl, se belűröl. Na a kérdésem az, h ennek a gyereknek lesz-e valaha nője? Képet nem tudok feltenni

Figyelt kérdés
mit gondoltok??
2013. máj. 8. 17:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja,meg még a szája is büdös
2013. máj. 8. 17:30
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak hasonlo kaliberu lanyok is boven, majd megtalaljak egymast:)
2013. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:D ennyire brutál?? xd amm mondj példát (név) :D
2013. máj. 8. 17:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki tökéletes. Egyszer zavarni kezdni és változtat rajta, vagy nem és megtalálja a zsák a foltját.
2013. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Hányadikasok vagytok?
2013. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Na, őszinte válaszokat akarok.

Vajon képes lesz-e valaha a körülbelül értelmileg egy 8 éves szintjén lévő, másokkal foglalkozó, unintelligens, rossz indulatú kérdezőhöz hasonló egyed túltenni magát másokon, és megtanulni a saját életével foglalkozni?

Egyébként olvashatóan írni menő!

2013. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Na az ilyenek miatt mint Te pokol az élete annak a gyereknek! Talán azért koszos és büdös, mert a szülei nem törődnek vele! Talán azért nem törődnek vele mert csunya! Ha a saját édesanyád is elfordul tőled kérdem én, akkor hogy érezheti magát az a fiú? És hogy belülről se jó. Talán próbáltál barátkozni vele? Mert én erőssen kétlem! Akkor meg honnan tudnád milyen belülről? A kiközösítés a magány és a szeretet hiánya még a legtehetségesebb gyerekből is rossz tanulót csinál. A kérdésedre válaszolva. A srácnak 2 választása van: 1. Plasztikai műtét, új környezet

2. Idővel rájön milyen rossz az élete és megpróbál ennek véget vetni. Ha valaki elhanyagolt és csúnya nem talál magának barátnőt!

2013. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azert azt ne jelentsd ki, h belulrol semmi jo tulajdonsaga sincs. Te vagy a legjobb baratja? ismered elegge? A tanulmanyi eredmenyei nem eleg ahhoz h ezt megallapitsd. Lehet h titokban verseket ir es 20 ev mulva mar regenyei jelennek meg. Ne itelj, Inkabb magadra koncentralj.
2013. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
93%

Tégy egy szivességet az emberiségnek és növessz egy kis agyat kérlek.


Két kérdést tettél fel, csak azokra fogok válaszolni.


1. Lesz-e valaha barátnője/felesége? Elhiszed, hogy nem lesz?

Megmondom neked, hogy nagyvalószínűséggel miért nem lesz.

Nem, nem amiatt mert csúnya (az egyébként is nagyon relatív). Azért sem mert büdös(valamilyen szinten az is relatív, pl valaki imádja a füstölt szalonna illatát, én meg "büdösnek" érzem, de attól még az nem büdös).

Hanem azért nem, mert az olyanok mint te, akik porba tiporják szegény gyereket elveszik az utolsó önbizalmát is és önbecsülését is. Tudod, most úgy őszintén. Gyere már le ide hallod, költözz ide hozzánk. Pár haverral összefogok, mint ahogy ti az ellen a szegény srác ellen, és elkezdünk téged szivatni, kibeszélni satöbbi. De nem mehetsz haza, minden nap át kell élned, hogy mi végigtiporunk rajtad, és nem fog segíteni neked senki, mivel itt nem ismersz majd senkit. Na megnézném, hogy mondjuk fél év alatt hol lenne a te kis nagyképűséged, és máris nem más csesztetésén foglalkoznál.

Az, hogy valaki valamivé válik, az nem az ő hibája.

Minden gyerek/kamasz a társadalom görbetükre, olyanná válik, amelyienné teszi a környezete. Ezért nem őt kell hibáztatni, hanem a környezetét(segítek: Titeket, és a szüleit.)

Menny oda hozzá, ismerd meg, és kommunikálj vele.

MIVEL Ő IS EMBER!

Istenem, néha elundorodok a saját fajtámtól, egymást csesztetjük, közbe össze kéne dolgoznunk, a csipkelődésből még sose származott jó.


A 2. kérdésre: Mit gondolok?

Az 1. dolog amit gondolok, az egyből irántad jött létre, de azt nem írom le, mert akkor veszélyeztetném, hogy törlik a kommentet. Azt már amúgyis kifejtettem fentebb.


A fiú előtt 3 út áll:

1. Vagy szerencséje lesz, és befogadják egy normális baráti társaságba.

2. Stresszes és depressziós lesz élete végéig, már amíg tart neki, hála nektek szorongásos lesz, majd pedig nyugtatókon fog élni, egy nyugodt napja nem lesz.

3. Ez a legrosszabb, de ha így vélekedtek róla akkor egyben a legvalószínűbb is.................................................................................................................................................................................Feladja és öngyilkos lesz végűl....

2013. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na.Az van hogy én evvel a gyerekkel vagy 5-6évig barátkoztam....és csak annyi volt a kérdésem hogy szerintetek milyen lesz a kölök jövője...ennyi..ja és hajdú józsi:én épp hogy öt éven át probáltam neki barátokat találni,stb. nem volt valami bff de probátam,szval én csk segitettem volna...de mviel oszt. társaim nem birja 1ikuk sem,ezert elpártoltam tőle.és te aki ezt az utolsot irtad,ez a véleményd azokrol a gyerekrol is akik az ost társaim akik normálisak??? hmm? volt neki utánnam egy banda akik hasonlo agyhalottak 1tol 1ig.. azoknál is elrontott mindent.ezert utájja mindenki enyi volt
2013. máj. 11. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!