Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programozás? IOS Hol lehet?

Programozás? IOS Hol lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 22/F vagyok infós közép suliba jártam és szeretnék majd tovább tanulni infós szakos lehetőleg programozás. De a problémám hogy matekból fel voltam mentve. tudom ez nagyon hátrány de ha suliban jó voltam infóból 4-5 ős és szeretnék tanulni programozni. Mennyi esélye van hogy felvesznek?

2016. márc. 8. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis miert voltal felmentve matekbol?
2016. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ment. Es a tanar nem segitett soha lestarta. Nem magyarazta el.

Es az atlagom meg rontotta

4,6 - 4,7 volt az atlagom a matek miatt meg..

2016. márc. 8. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Hova akarsz menni? Felsőoktatásba erre a területre esélyed sincs menni matek érettségi nélkül. Tehát sajna kapásból fel sem vesznek. De ha fel is vennének, akkor is kőkemény matekkal kezdenek, és a képzés első felében a tárgyak minimum fele matek jellegű. Ha meg fel voltál mentve, vagyis semmi alapod nincs, akkor ezzel nem birkóznál meg.


A suliban 4-5-ös az mit jelent? Volt is szó programozásról, vagy csak valami számítógép bekapcsolása + szövegszerkesztés-táblázatkezelés?


Felsőoktatáson kívül meg elég nehéz normális végzettséget szerezni ezen a területen. Hiába, ez egy értelmiségi szakma, nem szakmunka, hogy egy OKJ is elég legyen.

2016. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Katona József mszk ban tanultam programozás volt. c++ c sharp .

és ha nagyon szeretnék tovább tanulni ebben az ágban mit tanácsoltok? mennyire nehéz a matek ott? mit kellene tanulnom matekból ami nagyon fontos a programozáshoz?

az alap matekból mi kellene? függvények?

2016. márc. 8. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát tulajdonképpen majdnem minden. Mivel a gimnáziumban minden témából az alapokat veszitek...

Talán a Lineáris Algebra a legfontosabb a prog szempontjából ami mátrixok és vektorokat foglal magába nagyvonalakban.

2016. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Analizissel kezdenek egyetemen, de az csak ahhoz kell hogy ertsd a tobbi matekot. Szamitaselmelet, algoritmuselmelet, jelfeldolgozas, szabalyozastechnika... Az egesz bsc kepzes 60%-a kulonfele nevu matematika.


Szerintem a legegyszerubb, ha leteszed az emelt matek erettsegit, a pontszamodat is megdobja, szukseged is lesz ra.

2016. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor honnét érdemes újra elkezdenem a matekot?
2016. márc. 9. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Gimnáziumi matek összes témaköre. Tulajdonképpen amit 4évig tanítanak kb az kell.
2016. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 év alatt belehet pótolni?
2016. márc. 9. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
megfelelő elszántság mellett szerintem igen.
2016. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!