Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi számít Ifjúsági Tudományos...

Bela927 kérdése:

Mi számít Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenynek?

Figyelt kérdés

Voltunk egy pár versenyen már, legutóbb ami esetleg szóba jöhet az egyetemi felvétel pontszámításánál és amiért én kaphatok pontot az a danube-box földrajz, csapatverseny volt, ez országos szintű volt és nem a tesztes részben, hanem a verseny kreatív részében lettünk 3-ak .És nagyon remélem hogy az számít többletpontnak. De most kérdés: Én az honnan tudom hogy annak számít e?

Most fogunk menni állítólag ( ha bejutunk és remélem bejutunk) a lakiteleki népfőiskola által szervezett országos töri majd az országos irci versenyre is. Ha esetleg erről van információtok hogy egyáltalán mi számít olyan versenynek amiért pont jár, vagy az említett versenyekért jár e pont egyáltalán, irjátok meg kommentben :)

(Egy pár szó az okosoknak': nyílván utánanéztem már neten, de semmi sem biztos, így hátha valaki olyan tud nekem instrukciókat adni ez ügyben akinek vannak tapasztalatai ) Előre is köszi :)



2016. márc. 11. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!