Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek villamosmérnök...

Szerintetek villamosmérnök vagy informatikus illene hozzám? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fizikát,főleg az elektromosságot,de igagából minden érdekel a fizikában.


Az infót is szeretem,mert otthon gyakorolhatom,csinálhatok kisebb saját készítésű programokat.


A matekot is szeretem(persze reál beállítottságú vagyok),de nekem a matek mindig is egy ilyen segédtantárgy volt/lesz mert fontos,de önmagában nem ér igazán semmit,de viszont a matek és az infó alapja is,tehát önmagábannem annyira kedvelem.


Mindenképpen számítástechnikával szeretnék foglalkozni,de még nem tudom hogy melyik részével,mert mindkettő érdekel.Mármint az elektromosság és az informatikai része is.


Elektronikában igazából csak a számítástechnikai része érdekel nagyon.


Amúgy talán a márnökinfó jobb lenne,ha van ott elég elektronika,ami a számítástechnikához,számítógépekhez kell.(erre is válaszolhatnátok)??


Mérnökinfó vagy villamosmérnöki?


2016. márc. 12. 12:25
 1/6 anonim válasza:

Villamosmérnöki elég nehéz. De ha szorgalmas vagy, akkor az sem akadály. Én ezt javaslom.

Bár tény, hogy bármelyikkel lesz munkád diploma után.

2016. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért ezt ajánlod?
2016. márc. 12. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Miben jobb,mint mérnök infó?
2016. márc. 12. 16:19
 4/6 anonim válasza:

Hát, nehezebb mint a mérnökinfó, ez tény. (azaz én ezt hallottam.)

De hosszútávon szerintem jobban megéri. Ha ez szempont, akkor a kezdőfizetése a villamosmérnököknek a legmagasabb és ez idővel ugye nő. :)

Villamosmérnökire jár több ismerősöm. Szenvednek nagyon, de tényleg megéri.

2016. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gimnazistaként én sem láttam rá erre az egészre, aztán villany lett :D

Ikszeld be az egyiket és meglátod. A legtöbben az egyetem elvégzése után váltanak, villamosmérnökként lehet infós melót tolni, fordítva kevésbé igaz.

Első pár félév mindegyiken szopó, utána jobb lesz

2016. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És szerinted megérte villanyra menni? Nem bántad meg hogy mondjuk nem infós szakra mentél?

Ja és érdekes? Könnyen tanulható?

(mármint ha valami érdekes és érthető,akkor gondolom könnyebben tanulható)

2016. márc. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!