Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a kollégiumos élet?

Milyen a kollégiumos élet?

Figyelt kérdés
Falusi vagyok, és nagyon remélkedek, hogy felvesznek abba a suliba, ahová szeretnék menni továbbtanulni. Messze van tőlem az a város, ezért koleszosnak kell lennem. -milyen a kollégium? -miért mondják azt sokan, hogy a legszebb éveik voltak a kollégiumban? -az ember nagyon megtud változni ilyenkor? (Nagy terveim vannak, ha fel vennének oda). A válaszokat előre is köszönöm !😊😌

2016. márc. 13. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom középsulis vagy egyetemi koliról van szó de lényegében mindegy. én szeptemberben kezdtem az egyetemen és előtte eléggé féltem, hogy milyen lesz a kollégium, azóta még nem voltam koleszos. Úgy mentem, hogy egy vadidegen mellé kellett beköltöznöm, de semmi probléma nincs, jól kijövünk.


Legszebb éveknek talán azért nevezném, mert ilyenkor a fiatalok ki tudnak végre szabadulni, szülők híján gyakorlatilag azt csináltak amit akarnak. Emellett nekem már ebben a pár hónapban rengeteget segített az önállósodásban talán még nyitottabb is lettem. Persze olyan is lesz, hogy a szomszédok vagy éppen a szobatársak nem fognak hagyni aludni de hát ez vele jár.


Ha van még bármi kérdésed tedd fel bátran :)

2016. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!