Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akinek van tapasztalata...

Kismutyesz_ kérdése:

Akinek van tapasztalata kollégiumos iskolával mesélne nekem privátban, hogy milyen volt az ottani élet?

Figyelt kérdés
Jó volt? Megbántátok, hogy abba mentetek? És félévkor is át lehet iratkozni egy olyan iskolába? 10.-es vagyok most (szlovákiai, szóval nagy elsős, nem buktam), és vendéglátóipariba járok. A tanulással gondok lehetnek ha félévkor megyek át másik ilyen iskolába? Mennék most is, de a szüleim mondták, hogy várjak félévig, nehogy elhamarkodott döntés legyen. Az a suli amibe én szeretnék menni sokkal jobb, több lehetőség van ott. Az ittenitől undorodom a közösség miatt is. Ide bunkók zöme jár, szóval nem tudok beilleszkedni. Ti mit tennétek?
2013. szept. 6. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Pattanás gondot te hogy oldód meg koleszba? Szval esti arc bekenegetés? Vagy nem vagy pattanásos?
2013. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Létezik rá krém -.-
2013. szept. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!