Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! A BME-n tanulok építőmérn...

Üdv! A BME-n tanulok építőmérnöknek. Lenne lehetőség arra, hogy másik egyetemre átmenjek és ott folytassam?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá? Az eddig teljesített tárgyakat vihetem tovább? a válaszokat előre is köszi

2016. márc. 13. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 2. félévben
2016. márc. 13. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy átjelentkezel és vállalod, hogy valószínűleg költségesre vesznek át, vagy a következő felvételi eljárásban újrafelvételizel, és megpróbálsz elfogadtatni minél több tárgyat.
2016. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2016. márc. 13. 19:59
 4/5 anonim válasza:
nem tetszik a bme? kérlek fejtsd én oda akarok átjelentkezni
2017. jan. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Udv!

Nem mentem az. Maradtam csak kivancsi voltam mi kellene ha megis... egyebkent ha valaki tanulni akar es meg akar halni a tanulasba annk tokeletes iskola akadnak jo tanarok akiknel eleg napi orakat szanni a tanulasra, de volt felevem mikor bemtudtam ilyenhez orat felvenni es kaptam mar 90%os zh-ra is elegtelent... ha elhivatott vagy es van eszed akkor vert pisalva ugyis megcsinalod, de ha nem mindenkep a bme-re szeretnel menni mert mas ssulival is beerned hasonlo szakon akkor ne a bme-t valaszd

2017. jan. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!