Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 24 évesen mennék nappali...

24 évesen mennék nappali egyetemre. "Kilógnék" a csoporttársak közül?

Figyelt kérdés

Idáig dolgoztam az okj-s szakmámban,de nem jött be.

Amit keresetem pénzt azt mind félreraktam és összejött egy szép ki összeg,legalábbis a számomra.

Ha 24 évesen kezdeném az egyetemet akkor kilógnék a sorból,vagy ott van mindenféle korosztály nem csak 19-20 évesek?

Egy másik OKJ-t nem akarok,mert egyik sem tetszik közülük és szerintem diplomával könnyebben és jobb munkát találnék ami jobban is fizetne.

Már 23 évesen eldöntöttem,hogy egyetemre akarok menni,csak le kellett tennem egy emelt szintű nyelvvizsgát a pontok miatt.



2016. márc. 14. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk gyógypedagógián elég sok olyan ember van, aki nem rögtön érettségi után jött ide, hanem közben dolgozott/OKJ-t végzett/másik szakot már elvégzett stb., nálunk egyáltalán nem lógnál ki a sorból. Sőt, van 5 30 év feletti csoporttársam is, ők is beilleszkedtek.

Sok sikert kívánok!

2016. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És az baj? Mármint az gond számodra, ha kilógsz a sorból? Érett, felnőtt ember az, aki. Akkor is, ha 24, akkor is ha 30, stb. Mindenképp kilóg a sorból, mert nincs még egy olyan, mint ő. Neked a korod más, másnak a testalkata, harmadiknak a haja... ez csak egy jellemző a sokból. Nem tartozol magyarázattal senkinek, miért 23 évesen mész és nem 18.
2016. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a depresszióm miatt nem mentem el érettségi után, 24 leszek, mire elkezdem jövőre. Törődjön mindenki a saját dolgával szerintem. Bár nem aktuális a kérdés, de akkor is.
2021. ápr. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!