Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezős vagy nappalis diák...

Levelezős vagy nappalis diák legyek?

Figyelt kérdés

Hallottam erről a honlapról: [link]

(Open University)

Igazából utánanéztem angol nyelven és sok jót mondanak róla, tehát biztos nem átverés vagy ilyesmi. A tandíja húzós (90 ezer per hó), de mondjuk azt, hogy ha ez nem számítana, ti tanulnátok rendes egyetemen, vagy megpróbálnátok ezt az újfajta, de világszerte elfogadott távoktatást?

Különösen azért gondolkodtam el ezen, mert egyszerre két tárgyat szeretnék tanulni (ez itthon romanisztika és anglisztika), de ugye max. minorba tudnám felvenni az egyiket, viszont a fent említett távoktatással egyszerre tudom mindkettőt tanulni (a diploma egyik felét egyik, másik felét a másik teszi ki.)


Köszi előre is, ha valaki megosztaná a véleményét.



2016. márc. 15. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy félévnyi tandíjból fizethetnél egy egész évest önköltségesen?! Már csak azért nem.. :|
2016. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!