Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Visszamenjek szakmát tanulni?

Visszamenjek szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
Érettségit tavaly tettem le,azután munkába álltam de most úgy érzem hogy egy szakma jó lenne (Vendéglátás, Szakács vagy Pincér) De nem tudok dönteni mert anyagilag most állunk úgy hogy megvagyunk hogy szüleim mellett én is dolgozok és hát a pénz az nagy úr. Hónapok óta agyalok már de nem tudom mi legyen :\

2016. márc. 17. 09:03
 1/8 anonim válasza:
Menj,de ne ezeket a szakmákat! És angolt is!
2016. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Angolból középfokú nyelvvizsgám van,terveztem a felsőfokút is de végül nem mertem bevállalni.
2016. márc. 17. 09:40
 3/8 anonim válasza:

Miért nem mégy rendőrnek?


Stabil,biztos állás.

2016. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kis hazánkban nem becsülik meg őket,egyenesen leköpik a rendőröket ill mindenféle sztereotípiákat állítanak be róluk.
2016. márc. 17. 10:38
 5/8 anonim válasza:

És?


Fix állami meló,az országban bárhol végezhető,ráadásul,ha nem vagy nettó idióta vagy piás/drogos onnan mehetsz nyugdíjba!


Ez szerintem manapság,miközben sok a diplomás munkanélküli meg a külföldre menekülő fiatal,nagyon nem mindegy!

2016. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy menjél vissza tanulni. Keress ingyenes képzést! Van most sok ilyen a szakközépiskolákban.
2016. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar rendőr lenni..erre nem gondoltál még előző?
2016. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem a rendőr foglalkozásra gondoltam, hanem azokra a szakmákra, amit a kérdésében felsorolt.
2016. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!