Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőtt emberként hol lehetne...

Felnőtt emberként hol lehetne jól megtanulni a hegesztő szakmát?

Figyelt kérdés

Sajnos ahol én lakom az egész megyében normális szakmunkás képzést nem indítanak, és ha jól tudom nagyon sok megyében, városban így van ez. OKJ képzés indul, 320.000 Ft, 10 hónap, viszont ez nem tudom mennyire érné meg. Nyilván az a tervem, hogy én ezt a szakmát jól megtanuljam, de ha itthon nincs hegesztő gépem, illetve nem tudok elmenni semmilyen műhelybe gyakorolni, akkor az alapképzést muszáj lenne egy iskolára, tanárra bízni.


Hol van egy olyan iskola, ahol esetleg munka mellett komoly hozzáállással megtudnám tanulni ezt a szakmát. Kicsit idegesít az, hogy régebben a fiatalok elvégeztek egy szakmát, normálisan megtanították őket, majd azonnal bárhol kaptak állást. Manapság már alig van szakképesítés, pláne nem olyan üzem, ahová belehetne jutni kezdőként, normális fizetéssel. Igény szerintem bőven meglenne erre.



2016. márc. 11. 22:46
 1/2 anonim válasza:
aha ez mind szép és jó de hol a rákban laksz? :D
2016. márc. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Salgótarjánban.
2016. márc. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!