Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egyszer megbuktam középsuli...

Ha egyszer megbuktam középsuliban jelentkezzek egyetemre!?

Figyelt kérdés
Mindig is gyenge voltam matekból, 10,11-ben is megbuktam belőle, magyarból is 10-ben, meg töriből 11-ben, de szeretnék egyetemre menni, szerintetek lehetséges és érdemes?

2016. márc. 19. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja 11-ben nem mentem el pótvizsgàzni
2016. márc. 19. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdemes, mert egyetemen sokkal többet és sokkal nehezebb dolgokat kell tanulnod, és ha már gimiben ennyire szarsz az egészre, akkor feleslegesen veszed el a helyet mástól, aki esetleg tanulna is.
2016. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha van olyan szak, ami érdekelne (ezt gondold át főleg), és komolyan is fogod venni, akkor érdemes (gondolom, nem matek, magyar, vagy töri szakra akarnál menni). Ha nem, akkor nem.

Milyen szakra szeretnél menni egyébként?

2016. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden szakra kell matek és töri, nézz szét pl. Felvi.hu-n, hogy van-e ami érdekel, és képes vagy teljesíteni a követelményeket, aztán uccu neki. Ha nem megy, maximum abbahagyod.
2016. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg, hogy melyik szak érdekelne és készülj fel abból a 2 érettségi tárgyból ami oda kell. A többivel ne törődj.


Egyetemre menni mindenképpen érdemes, hasznos, szükséges és ne aggódj nálad gyengébbek is járnak egyetemre legfeljebb pár félévvel tovább tart majd.


Tudd, hogy mit akarsz kezdeni az életeddel!

2016. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!