Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Game design, játék grafikus...

Game design, játék grafikus fejlesztése egyetemen hol?

Figyelt kérdés
(előre is bocsi ha valamit valamivel összekevertem) na szóval játékok grafikus részével szeretnék foglalkozni (főként 3d-sen) és egy egyetemet keresek ahol ezt lehetne tanulni. Kilföldi egyetemek előnyben.( találtam már külföldi egyetemeket, de gőzöm sincs hogy hogyan tudnék oda kijutni és a weboldalukon is eltévedtem)

2016. márc. 21. 14:13
 1/8 anonim válasza:
31%
Idehaza is van! GOOGLE segít,te kis Sztív Dzsobsz.
2016. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van idehaza is... De cseppet sem olyan színvonalú mint külföldön és külföldön is szeretnék majd dolgozni.
2016. márc. 21. 14:29
 3/8 anonim válasza:

Rendben. Akkor miért nem keresel rá a GOOGLE segítségével?

Vagy egy külföldi szakfórumon?

2016. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint már a leírásban is írtam kerestem és találtam is(de eltévedtem az oldalakon), viszont gőzöm sincs külföldön ez hogyan működik és hogyan tudnék kikutni. És valami ösztöndíj program, vagy valamilyen magyar program ami segít. Senki nincs akit ismernék é tapasztalt lenne ezügyben.
2016. márc. 21. 14:43
 5/8 anonim válasza:

[link]


Válasz egyet,írj e-mailt neki,és rabolj bankot!

2016. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Norwichban pl van ilyen egyetem.
2016. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arról a norwichi egyetemről tudnál bővebben írni?
2016. márc. 21. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem járok oda, így nem tudok róla mondani túl sokat. [link]
2016. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!